Konfiguratory . Programy doboru . CPQ

Usprawnij proces sprzedaży i zamykaj transakcje szybciej dzięki CPQ zintegrowanemu z Twoim systemem ERP.

Skontaktuj się z nami

Najważniejsze funkcje 

Zaawansowane reguły konfiguracji

Elastyczne modelowanie kroków konfiguracji. Zarządzanie bazą komponentów złożonych produktów. Definiowanie reguł i zależności. Modelowanie reguł cenowych i macierzy cenowych.

 

Wizualizacja produktu konfigurowanego

Wizualizacja produktów w trakcie konfiguracji lub kompletnego produktu na koniec, umożliwi klientowi wyobrażenie sobie produktu końcowego, co znacznie przybliży go do podjęcia decyzji zakupowej w 2D i 3D.

 

Kompleksowa obsługa sprzedaży online

Jedna platforma obsługuje kompleksowo sprzedaż online. Homogeniczne rozwiązanie daje całościowy ogląd opcji konfiguracji.

 

Pełna integracja z systemem ERP

Integracja z ERP: eksport kartotek kontrahentów, zamówień i ofert w tym w formacie EDI, synchronizacja stanu realizacji zamówienia.

 

Nowoczesny interfejs graficzny

jedyne w swoim rodzaju możliwości budowy nowoczesnych interfejsów graficznych nieosiągalną dla ERP jakość charakterystyczną dla nowoczesnych sklepów internetowych.

 

Obsługa sieci dealerskiej

Aplikacja umożliwia włączenie w cykl sprzedaży: handlowców zewnętrznych, dealerów, projektantów, instalatorów, klienta docelowego.

 

Pełna obsługa płatności online

Integracje z systemami płatności elektronicznych, kartami kredytowymi, płatności tradycyjne i odroczone.

 

Integracja z kurierami

Automatyczne awizowanie transportu, synchronizacja statusu przesyłki, powiadomienia dla klienta.

 

Generowanie ofert / zamówień

Zaawansowane możliwości generowania ofert / zamówień pozwalają na optymalizację pracy handlowców tak w firmie, jak i w sieci partnerskiej.

 

Sprawdź jak możesz wykorzystać CPQ w swoim biznesie.

Skontaktuj sie z nami  

Technologia CPQ integruje konfiguratory, programy doboru i handel elektroniczny w celu optymalizacji i automatyzacji procesu sprzedaży.

To skutkuje zwiększoną wydajnością, zmniejszeniem liczby błędów i szybszym zamykaniem transakcji. Wykorzystując spersonalizowane konfiguratory CPQ, można usprawnić procesy sprzedaży zarówno dla przedstawicieli handlowych, jak i dealerów. System CPQ firmy LemonMind upraszcza zarządzanie siecią dealerską.

 

LemonMind CPQ działa z Pimcore Enterprise.

Zwiększona sprzedaż

Funkcja "cyfrowego doradcy" platformy pomaga w obniżeniu kosztów obsługi i zwiększa sprzedaż, eliminując konieczność zaangażowania pracowników.

Oszczędność czasu

Zapewnia klientom możliwość personalizacji produktu poprzez interakcję z nim, umożliwiając dostosowanie kształtu, rozmiaru, geometrii, kolorów i poszczególnych elementów.

Program doboru systemów wentylacji dla Heatpex sp. z o.o.

Wyeliminowanie błędów

Platforma oferuje kompleksowe rozwiązanie dla sprzedaży online, dając całościowy wgląd w opcje konfiguracji, zapobiegając błędnym zamówieniom, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z wieloma wariantami.

Wsparcie sieci dealerskiej

Zaawansowane możliwości generowania ofert / zamówień pozwalają na optymalizację pracy handlowców tak w firmie, jak i w sieci partnerskiej. Utrzymasz kontrolę nad jakością materiałów sprzedażowych, spójnym wyglądem. 

Konfigurator nagrzewnic dla Flowair sp. z o.o. 

Nowoczesny kanał sprzedaży B2B / B2C

Dzięki CPQ LemonMind uzyskujesz uruchomienie kanału sprzedaży online takiego jak w najlepszych sklepach internetowych. Możliwość dowolnego dostosowania interfejsu graficznego. Wizualizację produktu końcowego na podstawie konfiguracji. Zarządzanie stroną internetową, sklepem, konfiguratorem -  w jednym miejscu.

E-commerce / CMS / CPQ w jednej platformie

Konfigurowanie produktów. Zarządzanie procesem sprzedaży. Zarządzanie bazą klientów i dealerów. Zarządzanie obsługą zamówień. Tworzenie cenników, promocji, zniżek. Sprzedaż w wielu walutach i krajach. Zaawansowane reguły podatkowe. Zarządzanie katalogiem produktów online

Konfigurator systemów drzwi przesuwnych dla Laguna sp. z o.o.

{ Co o nas mówią? }

  • Lucyna Michniewicz-Śląska
    CIO VOX Capital Group
    VOX Capital Group

    Ścisła współpraca pozwoliła na efektywną pracę oraz szybką wymianę informacji, co ułatwiło reagowanie na pojawiające się wyzwania. Dzięki temu wdrożenie wysoce spersonalizowanego rozwiązania zintegrowanego ze złożonż infrastrukturą IT stało sie możliwe w bardzo ambitnym, jak na skalę przedsięwzięcia, czasie.

    Dla VOX wykonaliśmy wdrożenie systemu Pimcore w zakresie obszaru funkcjonalnego PIM (Product Information Management - Zadządzanie Informacją Produktową)

Sprawdź jak zwiększyć sprzedaż dzięki automatyzacji konfiguracji Twoich produktów.


Umów się na darmowe konsultacje.

Patrick Budzinski

[email protected]

+48 723 395 567

Zobacz też

Strona korporacyjna dla wiodącej apteki internetowej

więcej
więcej o projekcie

Konfigurator rozkroju systemów drzwi przesuwnych dla firmy Laguna

więcej
więcej o projekcie

Zintegrowany moduł komunikacji w Lotosie - Wdrożenie

więcej
więcej o projekcie

Nowoczesne podejście do portalu korporacyjnego w Polbruk S.A.

więcej
więcej o projekcie