Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Business Development Manage

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym sie partnerem Pimcore w Polsce.

Chcesz zmieniać z nami świat e-commerce?  Dołącz do naszego zespołu sprzedaży.

Jeśli cenisz sobie pracę w zespole pełnym sympatycznych, ambitnych i kreatywnych ludzi, jesteś sumienny i odpowiedzialny za powierzone Ci zadania oraz Twoje nastawienie wskazuje na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, czekamy na Twoją wiadomość!

Twoje zadania

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług LemonMind.

  • Analiza rynku i skuteczne pozyskiwanie potencjalnych klientów zainteresowanych wdrożeniem i utrzymaniem systemów PIM, DAM, MDM, e-commerce, B2B, CPQ wraz z powiązanymi rozwiązaniami IT do automatyzacji procesów biznesowych, w tym AI.

  • Aktywne poszerzanie portfolio klientów zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

  • Zarządzanie procesem ofertowania, od zrozumienia potrzeb klienta po przygotowanie jasnych, przekonujących ofert.

  • Prowadzenie prezentacji i demonstracji dla klientów, negocjowanie ofert i zamykanie sprzedaży poprzez finalizowanie umów.

  • Realizacja ustalonych strategii i planów sprzedaży.

Jaki jest idealny kandydat?

  • Doświadczenie: minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży systemów IT, produktów/usług do klientów B2B - warunek konieczny. Sukcesy w branży pozyskiwania klientów na usługi e-commerce / PIM.

  • Umiejętności biznesowe: rozumienie procesów biznesowych związanych z e-commerce i zarządzaniem informacją produktową. Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta i dostosowania oferty do jego wymagań. Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i partnerami. Dobre umiejętności analityczne, doświadczenie w zbieraniu wymagań i specyfikacji klienta.

  • Umiejętności techniczne: znajomość usług i produktów e-commerce oraz systemów PIM. Zrozumienie tematu integracji systemów. Znajomość rozwiązań takich jak PIM, DAM, systemy MDM, platformy ERP, Big Data, platformy e-commerce, CMS, rozwiązania IT do automatyzacji procesów biznesowych. Znajomość metodologii i narzędzi rozwoju biznesu, takich jak CRM i platformy badań sprzedaży.

  • Znajomość trendów branżowych: śledzenie trendów w e-commerce, PIM i AI. Zrozumienie potrzeb rynku i dostosowanie strategii biznesowej do zmieniających się warunków. Biegła obsługa zagadnień związanych z branżą IT, integracją i migracją danych oraz wdrażaniem systemów korporacyjnych.

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne: zaawansowana komunikacja, badania i zarządzanie potrzebami klientów. Silne umiejętności interpersonalne, w tym budowanie pozytywnych relacji.

  • Organizacja pracy: doskonała organizacja pracy, proaktywna postawa, niezależność i determinacja w realizacji celów sprzedażowych. Zrozumienie cyklu życia oferty, podejścia do projektowania rozwiązań i szacowania kosztów. Umiejętność prowadzenia prezentacji systemu. Tworzenie ofert i prezentacji. Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych.

  • Wykształcenie: Licencjat z marketingu, ekonomii, informatyki lub pokrewnej dziedziny.

  • Znajomość języków obcych: Biegła znajomość języka angielskiego (poziom biegłości C1 / C2) - obowiązkowa. Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Opcjonalnie: Doświadczenie we współpracy z dużymi klientami, klientami korporacyjnymi i interesariuszami wyższego szczebla. Doświadczenie w optymalizacji procesów marketingowych i sprzedażowych. Innowacyjne myślenie i kreatywność, umiejętności analityczne: umiejętność myślenia koncepcyjnego i opracowywania praktycznych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie w otoczeniu doświadczonych osób, które chętnie przekazują wiedz.
  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej niekorporacyjnej atmosfery i dobrych relacji.
  • Realny wpływ na własny rozwój, zespołu i firmy oraz dużą samodzielność w działaniu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Elastyczne godziny pracy.

Więcej o naszej firmie i oferowanych benefitach.

Proces rekrutacji:

Trzy etapy.

  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby zobaczyć czy obu stronom jest „po drodze”.
  2. W przypadku pozytywnego przebiegu zdarzeń, zapraszamy na kolejną rozmowę, po której podejmujemy decyzję o współpracy.
  3. Jeśli decyzja jest pozytywna także z Twojej strony - podpisujemy umowę!

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikuj wysyłając maila na adres [email protected]

agencja marketingowa gdansk, software house, projektowanie sklepu, projektowanie UI/UX, lemonmind