Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PHP Fullstack Developer

Miejsce pracy: Gdańsk / cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem LemonMind.com szukamy kolejnych współpracowników, którzy pomogą nam w realizacji zaawansowanych - a do tego ambitnych - projektów internetowych, w szczególności platform zarządzania informacją produktową, systemów e-commerce oraz projektów własnych realizowanych przez naszą firmę.

Jeśli cenisz sobie pracę w zespole pełnym sympatycznych, ambitnych i kreatywnych ludzi, jesteś sumienny i odpowiedzialny za powierzone Ci zadania oraz Twoje nastawienie wskazuje na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, czekamy na Twoją wiadomość!

Co będziesz robić / Zakres obowiązków

  • projektować dedykowane aplikacje webowe oraz systemy e-commerce dla klientów z Polski i zagranicy,
  • rozwijać technologicznie projekty własne firmy,
  • udoskonalać procesy wytwarzania oprogramowania w zespole i dbać o jakość kodu.

Od kandydatów oczekujemy komunikatywności, dokładności w wykonywaniu zadań oraz nieustannego głodu rozwoju. Idealnie jeśli również:

  • masz doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych
  • dobrze znasz programowanie obiektowe oraz PHP (zwłaszcza frameworki Symfony lub Laravel)
  • praca z relacyjnymi bazami danych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • sprawnie poruszasz się w systemie Linux, a bez GIT-a nie wyobrażasz sobie codziennej pracy
  • piszesz czytelny kod  HTML i CSS
  • Twoja wiedza z JavaScript nie ogranicza się do korzystania z gotowych bibliotek i zetknąłeś się z Vue.js lub Reactem
  • znasz język angielski co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej a najlepiej, jeśli potrafisz płynnie prowadzić rozmowę w tym języku
  • obiło Ci się o uszy czym są systemy PIM, a w szczególności Pimcore.

Dodatkowo zapunktujesz jeśli posiadasz / Mile widziane:

  • znajomość Pimcore,
  • znajomość zagadnień devopsowych / wiedza z zakresu CI / CT / CD,
  • umiejętność tworzenia architektury IT systemów na podstawie wymagań i stosowania właściwych wzorców projektowych,
  • znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji internetowych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa informatycznego,
  • doświadczenie Agile.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w doświadczonym zespole, dzięki któremu wiele się nauczysz
  • pokrywamy koszt certyfikacji Pimcore developer! I pomagamy Ci również się do niej przygotować
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej niekorporacyjnej atmosfery i dobrych relacji
  • realny wpływ na własny rozwój, zespołu i firmy oraz dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dni przeznaczone na rozwój swojej pasji programistycznej (nie musi być związana z realizowanymi projektami)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) oraz elastyczne godziny pracy.

Stack technologiczny / Narzędzia:

Pimcore / Symfony / MySQL, Redis / Docker / Cloud (AWS, GCP) / GIT / Composer / Unit Tests / Elasticsearch / GraphQL, Rest API, SOAP / Scrum, Kanban / TeamFlow, Jira

Proces rekrutacji:

Trzy etapy.

  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby zobaczyć czy obu stronom jest „po drodze”. W następnej kolejności poprosimy Cię o wykonanie zadania testowego, po dostarczeniu którego zawsze otrzymasz szczegółowy feedback maksymalnie w ciągu tygodnia. Sama rozmowa nie powinna zająć dłużej niż 0.5h, a wykonanie zadania nie więcej niż 3h.
  2. W przypadku pozytywnego przebiegu zdarzeń, zapraszamy na rozmowę techniczną, po której podejmujemy decyzję o współpracy.
  3. Jeśli decyzja jest pozytywna także z Twojej strony - podpisujemy umowę!

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikuj wysyłając maila na adres [email protected]

agencja marketingowa gdansk, software house, projektowanie sklepu, projektowanie UI/UX, lemonmind