O LemonMind

Najważniejsze są dla nas relacje z naszymi Klientami.
Współpracę opieramy o komunikację i jakość obsługi.
Jesteśmy stabilnym, doświadczonym zespołem.

logo

W LemonMind opracowujemy rozwiązania marketingu internetowego. Oferujemy badanie, projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań software`owych dla firm prowadzących swoje działania w Internecie. 

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zwiększania efektywności serwisów i sklepów internetowych oraz projektowania użytecznych rozwiązań webowych. Działamy z powodzeniem zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.

Zrealizowaliśmy ponad 300 wdrożeń, a z większością klientów współpracujemy do dziś świadcząc usługi utrzymania, monitoringu poprawności działania serwisów internetowych, ich rozwoju i optymalizacji konwersji. 

{ Jak pracujemy }

 • slider_img

  Etap I - Planowanie

  Czy wiesz, że dwie trzecie sklepów internetowych jest uruchamiane z minimalnym lub zerowym planem na pozyskanie klientów? Każdy nasz projekt poprzedza analiza wymagań. Dotrzymujemy terminów realizacji, gdyż stawiamy na ciągłą komunikację z klientem i wysoką jakość obslugi.

  Opracowujemy wizję oraz strategię obecności firmy w Internecie. Przeprowadzamy analizę biznesową z wykorzystaniem modelu BMC (Business Model Canvas), opracowujemy plany marketingowe. Przygotowujemy dokumentację i specyfikację na etapie planowania przedsięwzięć internetowych.

  Zakres usług

  • Opracowanie strategii e-commerce
  • Analiza biznesu
  • Analiza rynku
  • Business Model Canvas
 • slider_img

  Etap II - Analiza

  Czy wiesz, że odpowiednia analiza zachowania użytkowników daje podstawy do wnioskowania i określania preferencji Twoich klientów?

  Analizujemy zachowanie użytkowników. Przeprowadzamy badania użyteczności, wywiady pogłębione i ankiety. Wykonujemy audyty użyteczności. Przygotowujemy raporty z rekomendacjami optymalizacji serwisów, sklepów internetowych oraz aplikacji biznesowych.

  Zakres usług

  • Analiza zachowania użytkowników
  • Analiza konwersji
  • Audyt użyteczności
  • Badania użyteczności
 • slider_img

  Etap III - Projektowanie

  Czy wiesz, że konsumenci oceniają produkt, jego użyteczność i łatwość obsługi również na podstawie jego wyglądu? Zawsze przygotowujemy makiety rozwiązania, a omówienie ich z klientem daje nam pewność, iż mamy wspólną wizję i rozumiemy cele projektu.

  Projektujemy architekturę informacji, funkcjonalność i interakcję oraz interfejsy graficzne serwisów internetowych i aplikacji webowych. Nasz proces projektowy jest zgodny z rekomendacjami ISO : ISO TR 18529:2000, dotyczącymi procesu projektowania zorientowanego na potrzeby i doświadczenia użytkownika. Dzięki temu zapewniamy Ci wysoką dbałość o spełnienie wymagań użytkownika na każdym etapie tworzonego przez nas projektu.

  Zakres usług

  • Projektowanie architektury informacji i użyteczności
  • Tworzenie person i hostorii użytkownika
  • Projektowanie makiet i prototypów
  • Projektowanie graficzne serwisów, sklepów i aplikacji
 • slider_img

  Etap IV - Wytwarzanie oprogramowania

  Czy wiesz, że zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania pozwalają na najszybsze stworzenie pierwszej wersji aplikacji i weryfikację jej koncepcji w rzeczywistym środowisku, w którym będzie używana?

  Wytwarzamy systemy zarządzania treścią (CMS), sklepy internetowe, aplikacje mobilne i webowe. Nasze rozwiązania są gotowe do uruchamiania na urządzeniach mobilnych (responsive web design - RWD). Pracujemy w metodologii SCRUM dostarczając klientowi pierwsze efekty pracy nad aplikacją nawet w dwa tygodnie od rozpoczęcia implementacji. Wdrażamy rozwiązania w oparciu o systemy: MODx, Prestashop, Magento, eZ Publish. Wykorzystujemy technologie: PHP, Symfony, YII Framework, AngularJS, jQuery, Bootstrap, HTML5, CSS3, MySQL.

  Zakres usług

  • Strony internetowe dla korporacji
  • Serwisy produktowe
  • Sklepy internetowe
  • Integracja z systemami ERP, F/K, CRM
  • Aplikacje webowe i mobilne
 • slider_img

  Etap V - Optymalizacja

  Czy wiesz, że personalizacja oferty, przygotowania produktów, sposobów dostarczania i technik promocji pod indywidualne potrzeby klientów będzie jednym z najważniejszych trendów w nadchodzących latach? Wychodząc naprzeciw potrzebom i preferencjom grup docelowych należy kłaść większy nacisk na zapewnienie odpowiednich treści bazując na historii zachowania użytkownika.

  Wspieramy naszych klientów w optymalizacji serwisów i sklepów internetowych. Projektujemy kampanie marketingu internetowego. Optymalizujemy konwersję. Wspomagamy w utrzymaniu i rozwoju systemów. Wdrażamy rozwiązania automatyzacji marketingu (marketing automation). Oferujemy usługi monitoringu 24/7 poprawności działania serwisów i sklepów internetowych.

  Zakres usług

  • Optymalizacja konwersji
  • Marketing w wyszukiwarkach (SEO/SEM)
  • Automatyzacja marketingu (marketing automation)
  • Utrzymanie i rozwój systemów
  • 24/7 Monitoring poprawności działania serwisów i sklepów internetowych

{ Mówią o nas }

 • mgr Ewa Kiszka
  Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą, Promocji i Projektów Rozwojowych
  Gdański Uniwersytet Medyczny

  Firma LemonMind to bez wątpienia zespół profesjonalistów, ludzi z pasją i ogromną wiedzą na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie budowy serwisów internetowych. Prace nad nową stroną internetową Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego www.gumed.edu.pl przebiegały rzetelnie, a projekt udało się zakończyć zgodnie z przyjętym harmonogramem. Firma zaproponowała ciekawe rozwiązania oraz była otwarta na wszelkie propozycje.

  Dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego realizowaliśmy redesign serwisu internetowego. Strona zyskała w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych nową szatę graficzną oraz została całkowicie przeorganizowana. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownik będzie intuicyjnie trafiał do miejsca, które jest w kręgu jego zainteresowań.

 • Zbigniew Paszkowicz
  Zastępca Dyrektora Generalnego
  Grupa LOTOS S.A.

  Firma LemonMind wykazywała się pomysłowością w rozwiązywaniu problemów informatycznych przy dużym wkładzie inwencji twórczej. Wszystkie prace wykonywane były terminowo i profesjonalnie. Na szczególne uznanie zasługuje sprawny proces komunikacji. 

  Dla Grupy LOTOS przygotowaliśmy projekty aplikacji i portali internetowych do organizacji wydarzeń. 

 • Wojciech Stefańczyk
  Dyrektor Biura Kanałów Zdalnych
  PKP Intercity

  Pragniemy udzielić referencji firmie LemonMind.com za profesjonalne podejście oraz zaangażowanie podczas projektu rozwoju serwisu internetowego www.intercity.pl. Usługa była wykonywana profesjonalnie, z zastosowaniem wszelkich niezbędnych praktyk utrzymania i rozwoju systemów informatycznych oraz z zastosowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Firma realizowała powierzone zadania rzetelnie oraz zgodnie z przyjętymi terminami.

  Dla PKP Intercity realizowaliśmy usługi wspomagania rozwoju serwisu internetowego www.intercity.pl, w tym usługi programistyczne mające na celu poprawienie funkcjonalności serwisu, usprawienienie juz wdrożonych rozwiązań, wprowadzenie ułatwień w zakresie użyteczności i dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz prace integracyjne łączące serwis z innymi systemami. 

 • Alina Jakusz-Gostomska
  Marketing Area Manager
  Flowair

  Firma LemonMind świadczy dla naszej firmy usługi wsparcia i utrzymania serwisów internetowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez pracowników firmy LemonMind. W szczególności cenimy sobie ich doświadczenie, zaangażowanie oraz terminowość realizacji zadań.

  Dla Flowair realizowaliśmy usługi badań użyteczności serwisu korporacyjnego, projektowania interakcji nowego serwisu włącznie z klikalnym prototypem oraz wdrażaliśmy zaawansowany system zarządzania treścią pozwalający na sprawne zarządzanie i aktualizację kilkunastu stron internetowych firmy kierowanych na rynki europejskie i azjatyckie. W dalszym ciągu współpracujemy z firmą Flowair oferując usługi utrzymania i rozwoju serwisów oraz usługi optymalizacji konwersji na stronach internetowych. 

 • Agnieszka Kamińska
  Dyrektor ds. marketingu
  Sprint SA

  Dzięki wiedzy konsultantów LemonMind popartej doświadczeniem powstał nowoczesny, profesjonalny i użyteczny serwis korporacyjny.

  Dla Sprint S.A. realizowaliśmy całkowitą przebudowę serwisu korporacyjnego służącą ułatwieniu dostępu do informacji o firmie i usługach świadczonych przez firmę. Podczas realizacji projektu stworzyliśmy zupełnie nową koncepcje kreatywną wspomagającą kreowanie wizerunku marki jako wychodzącej poza standardy.

 • Aneta Wencel
  Dyrektor Pionu Żeglugi
  Polska Żegluga Bałtycka

  Nowy layout jest niebanalny, interesujący i pomaga budować złożony wizerunek i realizować określone cele biznesowe PŻB.

  Dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej (Polferries) realizowaliśmy usługi poprawy użyteczności serwisu w celu lepszego dotarcia do informacji o ofercie i firmie dla potencjalnych i aktualnych klientów. Przeprowadziliśmy badania użyteczności na szerokiej grupie użytkowników oraz zaprojektowaliśmy architekturę informacji nowego serwisu internetowego marki. 

{ Nasi klienci }

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo