Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senio Project Manager / Head of Project Management

logo LemonMind

Szukamy kolejnych współpracowników, którzy pomogą nam w realizacji ambitnych i zaawansowanych projektów platform e-commerce dla naszych zagranicznych klientów. Jeśli chcesz stanowić istotną część zespołu i mieć wpływ na firmę, którą wspólnie rozwijamy, napisz do nas.

Zakres obowiązków

  • Administracja i koordynacja realizacji projektów internetowych (korporacyjne serwisy internetowe, serwisy produktowe, dedykowane rozwiązania e-commerce B2B, sklepy internetowe).
  • Ustalanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych.
  • Definiowanie budżetu i harmonogramu projektu.
  • Nadzór nad jakością, przepływem informacji i terminowością prac wszystkich osób zaangażowanych w rozwój projektu.
  • Organizacja pracy zespołu projektowego, raportowanie postępu prac.
  • Wdrażanie w firmie dobrych praktyk prowadzenia projektów.
  • Sugerowanie potencjalnych możliwości rozwoju i optymalizacji procesów funkcjonujących w firmie.
  • Nadzór nad zespołem PMów.

Wymagania:

  • 4+ letnie doświadczenie na stanowisku project managera przy projektach internetowych w organizacji o podobnej charakterystyce oferty do LemonMind.com.
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych / analizie procesów biznesowych.
  • Znajomość procesu UCD.
  • Doświadczenie w komunikacji z klientami. osobami technicznymi (dział IT). projektantami (UX. design). podwykonawcami.
  • Doświadczenie w przygotowaniu wycen i harmonogramu prac.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów projektowych. rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Analityczne myślenie i umiejętność wyciągania obiektywnych wniosków.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Zaletą będzie znajomość systemów: Pimcore, Prestashop. Magento.
  • Dobra ogólna wiedza techniczna z obszaru rozwiązań interaktywnych.
  • Znajomość metodologii Agile

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Udział w ambitnych projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów zagranicznych.
  • Możliwość rozwoju w zakresie nowych technologii.
  • Udział w spotkaniach branżowych / szkoleniach.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Dobrze skomunikowane biuro z parkingiem w nowoczesnym budynku w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu
  • Kuchnię z darmową kawą i napojami.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie codziennych posiłków.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • "Piątkowe" wspólne firmowe śniadania.
  • Firmowe spotkania przy planszówkach :).

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikuj wysyłając maila na adres [email protected]