eCommerce i eBiznes w praktyce

Piszemy o tym jak skutecznie budować obecność firmy w internecie.

logo

Pomagamy klientom wprowadzać usługi i produkty do Internetu. Tworzymy strategie e-commerce, analizy biznesowe i projektujemy rozwiązania mające na celu zwiększanie sprzedaży w Internecie.

Jesteśmy konsultantami, projektantami i programistami dzielącymi się swoją pasją i doświadczeniem. Wdrażamy sklepy internetowe, katalogi produktowe i aplikacje wspomagające obsługę sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

Cieszymy się, że trafiłeś na naszego bloga. Zapraszamy do lektury.

Tematy

  • E-business
  • E-commerce
  • Marketing internetowy
  • Projektowanie serwisów internetowych
  • Projektowanie sklepów internetowych

20.12.2018

Wsparcie procesu obsługi posprzedażowej.

Zarządzanie i automatyzacja procesu serwisowania w e-commerce. Jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną inaczej niż za pomocą polityki niskich cen?

12.10.2018

Strona produktowa oparta o system PIM – technologiczna przewaga nad konkurencją.

Jak najlepiej zaprezentować klientom ofertę specjalistycznych produktów na stronie internetowej? Jak zapanować nad powiązanymi z nimi treściami?

29.09.2018

Systemy PIM – Product Information Management – czym są i dlaczego stają się niezbędne w e-commerce?

Wraz ze wzrostem ilości produktów i treści w kanale cyfrowym pojawia się poważny problem – w jaki sposób zarządzać taką ilością informacji? Proces ich wprowadzania i edycji zajmuje pracownikom coraz więcej czasu.

23.05.2018

Magazyn E-commerce - premierowe wydanie czasopisma od praktyków dla praktyków

W jaki sposób przygotować się do wyboru platformy dla sklepu internetowego? Zapraszamy do zakupu i lektury premierowego wydania Magazyn E-commerce. Znajdziecie tam same konkrety i praktyczne porady od ekspertów w branży. Temat wiodący pierwszego numeru to "Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym".

20.03.2018

Wdrożenie E-Commerce w firmie produkcyjnej

Sklep internetowy stanowi szansę rozwoju i zwiększenia zysków dla firmy produkcyjnej. Zwiększenie zasięgu działań, dostępności dla klienta i poprawa marży ze sprzedaży, to tylko niektóre z korzyści z uruchomienia sklepu internetowego.

10.03.2018

Sztuka zadawania pytań - ankiety podczas procesu redesignu strony - cz.II

Taka wiedza pozwoli zaprojektować stronę www spełniającą oczekiwania końcowych użytkowników jak i wymagania biznesowe Klienta. Jednym z narzędzi, które pozwala nam poznać opinie użytkowników, zarówno przed jak i po wykonaniu projektu, jest ankieta.

21.02.2018

Sztuka zadawania pytań - ankiety podczas redesignu strony WWW

Jako projektanci chcemy, aby nasze projekty były możliwie jak najbardziej atrakcyjne: technologicznie, stylistycznie i wizualnie. Nie jest to złe podejście - świat i technologia idą do przodu i trzeba się do tych zmian dostosowywać. Często jednak zapominamy o tym dla kogo projektujemy.

15.02.2018

Social media w E-Commerce

Dziś w dobie rozkwitu mediów społecznościowych, nie stanowią już one tylko sposobu na zwiększenie świadomości marki, ale są zaawansowanymi narzędziami analitycznymi i kanałami które przynoszą konwersję. Rozwój mediów społecznościowych wciąż dodaje im nowe funkcje, wzrasta też liczba ich użytkowników, a co za tym idzie zwiększają się ich możliwości do wykorzystania w e-commerce.

10.02.2018

Jaką platformę wybrać do sklepu internetowego? Część 2

Różne platformy e-commerce są najlepsze dla firm o innych wymaganiach i zasobach. Czyli jak wybrać rozwiązanie dopasowane do biznesu? Przedstawiamy Wam drugą część artykułu, który pomoże Wam wybrać odpowiedni system do prowadzenia sprzedaży internetowej.

05.02.2018

Jaką platformę wybrać do sklepu internetowego? Część I

Jedną z ważniejszych decyzji jaką przyjdzie nam podjąć w procesie uruchamiania e-sklepu będzie wybór platformy, na której będzie funkcjonował nasz sklep. Przed Wami pierwsza część artykułu.

26.01.2018

Czy firma produkcyjna powinna uruchomić własny sklep w internecie?

Prowadzenie firmy produkcyjnej nie jest zadaniem prostym. Olbrzymia konkurencja, złożoność procesów powodują, że tylko nieliczni odnoszą sukces. Producenci często poświęcają największą uwagę rozwojowi i udoskonalaniu oferowanych produktów, kładąc mniejszy nacisk na organizację procesu sprzedaży.

15.01.2018

Z jakimi platformami e-commerce warto zintegrować sklep internetowy?

Wybór odpowiedniej platformy e-commerce do integracji często jest jednym z czynników decydujących o sukcesie sprzedaży. Prowadząc sklep w internecie, zapewne każdy e-sprzedawca, zastanawiał się, czy warto rozpocząć sprzedaż na wielkich, międzynarodowych platformach e-commerce.

05.01.2018

Zmiana w oznaczaniu reklam AdWords

W tym tygodniu Google zmieniło sposób w jaki oznacza reklamy AdWords w wynikach wyszukiwania. Z każdą zmianą linki płatne coraz subtelniej się odznaczają.

Zobacz też

Wdrożenie nowej strategii obecności w Internecie

więcej
więcej o projekcie

Sklep internetowy dla HVAC w wydaniu globalnym

więcej
więcej o projekcie

Redesign strony www dla PKS Gdańsk-Oliwa SA

więcej
więcej o projekcie

Nowy Polbruk - serwis www dla lidera

więcej
więcej o projekcie